Türk Hava Yolları'ndan Seyahat BloğuTürk Hava Yolları (THY) yine bir ilke imza atmaya devam ediyor. Yolcular arasındaki etkileşimi geliştirmek isteyen THY “Seyahat Bloğu” nu yayına adığını duyurdu.

Firma tarafından yapılan açıklamada, “Yeni marka stratejisi; “Widen Your World” mesajı ile iletişim çalışmalarını sürdüren Türk Hava Yolları personeli tarafından oluşturulan blog aktif yayın hayatına başlamış durumda.

Seyahat bloğunun içeriğini şimdilik Türk Hava Yolları personeli tarafından gönderilen yazılar ve fotoğraflar oluşturmakta. Bloğun amacı ise dünyanın bir çok ülkesine giden THY’nin en geniş kapsamlı seyahat ve kültür bloğu olarak yolculara hizmet sunmak. Kabin ekibi ve dünyanın dört bir yanında görevli bulunan personelin paylaşacağı farklı ve renkli deneyimlerin okuyucuların keşfetme dürtüsünü tetiklemede etkili olacağı öngörülüyor.

Seyahat bloğu şimdilik Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yayınada. Seyehat bloğuna “http://www.turkishairlines.com/widenyourworld/blog/tr” adresinden ulaşmanız mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir