Türk Hava Yolları business klas ve ekonomi klas arasında yeni bir ara kabin sınıfı oluşturdu. Ekonomi klasına göre daha rahat imkânlar ve daha özel bir hizmetin sunulduğu belirtilen comfort class fiyat açısından da business class ve ekonomi class arasında bir yerde. Ancak comfor classın fiyatlandırmasının ekonomi sınıfına daha yakın olduğu belirtiliyor.

Uluslararası havacılıkta örnekleri olan ve Premium ekonomi olarak adlandırılan sınıf tipine giren comfort class daha uygun bir fiyat sunarak, business class ayarına yakın bir hizmet ve konfor sunma iddiasında.

Comfortt klass ekonomi sınıdına göre çok daha koltuk genişlikleri sunmakta. Ayrıca comfortt class tercih eden yolcular için Türk Hava Yolları farklı bir ikram konsepti de hazırlamış bulunuyor.

Ekonomi class sınıfında koltuk aralığı 32 inçken comfort class sınıfında koltuk aralığı 46 inçtir. Bir sıradaki koltuk dizilimi ise 2 – 3 – 2 olarak belirlenmiştir.

Eğer ekonomi sınıfına göre daha fazla konfor arıyor ancak business sınıfına göre daha az ödemek istiyorsanız comfortt class tam size göre demektir. Sitemiz aracılığı ile uçak bileti sorgulama ekranında thy uçak bileti edinebilir ve bu uçuş keyfini yaşayabilirsiniz. Uçak bileti temin imkânlarınızı kolaylaştırarak ucuz uçak bileti ne sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. THY’nin yanında diğer hava yolu şirketlerinin uçak biletlerine de sitemiz sayesinde ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir