thy-ucak-bileti-2

Ramazan ayını yaşadığımız şu günlerde birçok firma gibi Türk Hava Yolları firması da Ramazan kampanyasını ziyaretçilerine duyurdu. Ülkemizin ve dünyanın önde gelen büyük kuruluşlarından olan Türk Hava Yolları da ramazan ayı içerisinde yurt içi uçuşlarda indirim yaparak, yurt içi uçuş sektöründe de rekabete dahil oldu.

Türk Hava Yolları hiç şüphesiz Turkish Airlines olarak ülkemizin yurt dışına açılan en büyük havayolu firması durumundadır. Bu sebeple elit statüde kendine yer edinen firma, elit statüsüyle yurtiçi uçuşlarında yaptığı bu kampanyayla ziyaretçilerine kaliteyi sunmayı amaçlıyor.

THY uçak bileti kampanyası, bizlere yurt içi uçuşlarda 99 TL gibi bir fiyata seyahat etmemizi sağlıyor. Uçak bileti sorgulama yaparken Ekonomi promosyon seçeneğiyle 84 TL olarak göreceğiniz bilet fiyatı, vergiler de eklenince 99 TL fiyatına ulaşıyor. Yurt içi birçok şehire tek yönlü uçuşlarda 99 TL gibi bir fiyata uçabiliyorsunuz. Türk Hava Yolları yeni açılan Ordu-Giresun, Hakkari gibi şehirlere de yurt içi 74 TL gibi bir fiyata uçuyor. Ucuz uçak bileti fırsatı sunan firma, uçuş sırasındaki ücretsiz servisleriyle de sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor.

Uçak bileti almadan önce sizler için derlediğimiz uçuş kampanyalarını incelemeniz ve uçak bileti sorgulama yaparken bu incelemelerinizi dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir