Global çapta ismini duyurarak ülkemizin en saygın ve bilinir markalarından biri haline gelen Türk Hava Yolları Ekim 2015 tarihinden itibaren karşılıklı seferlerle Miami uçuşlarına başladı.

Tüm dünya çapına sefer noktalarını yayma amacında olan Türk Hava Yolları Miami direkt uçuş seferlerini başlatmasıyla Amerika kıtasındaki Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York, Washington, Boston, Montreal ve San Francisco ile birlikte 12. Sefer noktasına ulaşmış oldu. Bu sayılan sefer noktalarına Türk Hava Yolları tarifeli seferleri vasıtası ile gidiş – dönüş olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Thy uçak bileti sayesinde Amerika kıtasının güney ucundan kuzey ucuna kadar önemli noktalara direkt olarak uçak bileti bulmak mümkün

Türk Hava Yolları Miami seferlerini gidiş – dönüş tüm vergiler dahil 495 euro gibi uygun bir fiyattan başlatarak müşterilerine ucuz uçak bileti ve Türk Hava Yolları konforunu bir arada sunmuştur.

Türk Hava Yolları yöneticilerinin yaptığı açıklamalara göre Türk Hava Yolları Dünya çapındaki büyümesine devam ederek Türk ve yabancı müşterilerine en iyi hizmeti en fazla noktada ulaştırmaya devam edecek gibi görünüyor. Biz de milli bayrak taşıyıcı şirketimiz olan Türk Hava Yollarını başarıları sayesinde dünyanın birçok noktasına uçak bileti bularak direkt uçuş keyfini yaşayabiliyoruz.

Sitemiz aracılığı ile yapacağınız Thy uçak bileti sorgulama
işlemi sayesinde siz de Türk Hava Yollarının zengin uçuş ağından faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir