Türkiye’nin en büyük dev işbirliği kapsamında, Miles& Smiles üyesi ve Shell Club Smart Card sahibi müşteriler millerini yakıta dönüştürebilecek. Tüm Miles&Smiles üyeleri, Shell Club Smart Card’ları ile Shell’den yapacakları her akaryakıt ve otogaz alışverişinde kart statülerine göre Shell Club Smart Puan kazanacak, kazandıkları Smart Puanları ile hediye akaryakıt ve otogaz alabilecek. Müşteriler istedikleri zaman Miles&Smiles internet sitesinden Shell’de yakıta çevirmek istedikleri mil miktarını belirleyip, Shell kalitesi ile karada kullanabilecekler. İşbirliği içerisinde her 500 Mil, 500 Shell Club Smart Puana denk olacak. 500 Shell Club Smart Puan ile Shell’den 5 TL değerinde yakıt hediyesi alınabilecek. Shell’de, Miles& Smiles üyelik segmentine göre Shell Club Smart Puan kazanılacak.

Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satış Yurtiçi Başkanı Halil İbrahim Polat, “Sadakatin giderek önem kazandığı havacılık sektöründe, son yıllarda dünya çapında hızla yükselen grafiğimize paralel olarak Miles&Smiles Özel Yolcu Programı kapsamında da yeni uygulamalar hayata geçirmekte ve farklı sektörlerde yeni işbirlikleri yapmaktayız. Bu kapsamda; Banka, Sigorta, Otel, Araç Kiralama, Sağlık, Transfer ve Teknoloji sektörlerinden sonra Akaryakıt sektöründe de Shell & Turcas ile işbirliğimizi başlatarak bir ilki gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Miles&Smiles’ın avantajlarla dolu dünyasına yeni bir sektör daha eklemekten mutluyuz” dedi.
İbrahim Polat, bundan önceki hak edilmiş millerin 7 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Shell akaryakıt istasyonlarında yakıta dönüştürülebileceğini bildirdi. Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Türk Hava Yolları ile imza attıkları bu güzel iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Yeni iş birliğimiz kapsamında, Shell’e gelenler hem havada hem karada kazanmaya başlayacak. Biz, sektörlerimizde ilk olan bu önemli iş birliğini Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Bu iş birliğinin uzun yıllar devam etmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bundan sonra THY ile uçanlara karada bedava akaryakıt kazanacak..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir