Türkiye’de Afrika’nın en ücra köşelerinden Okyanusya adalarına kadar direkt uçuşlar düzenleyen bir hava yolu şirketi var. Merkezi İstanbul’da bulunan bu hava yolu şirketi hepimizin tahmin edebileceği gibi Türk Hava Yolları’dır.

Yurtdışı uçak bileti arıyorsak başka şirketlere bakmadan önce ilk bakmamız gereken yer olan Türk Hava Yolları dünya çapında 200’e yakın ülkeye direkt uçuş düzenlemektedir. Bu 200 yerde birçok farklı noktaya Türk Hava Yolları tarafından sefer düzenlenmektedir.

Ayrıca Türk Hava Yolları bu uçuş noktalarını arttırarak bu alanda dünya çapında lider olmayı hedeflemektedir. Dünyanın en büyük havayolu şirketi olma amacındaki Türk Hava Yolları yurt dışı uçuşlarda sağladığı rahat konfor ve ucuz uçak bileti imkânları ile sadece Türk yolcunun değil birçok çeşitli milletten yolcunun da ilk tercihi olmuş durumundadır.

Türk Hava Yolları geniş uçuş ağı ile Cibuti’den Ruanda’ya Vietnam’dan Estonya’ya kadar birçok dış uçuş noktasında hizmet vermektedir. Bu sayede Türk sanayicisi ve Ticaret erbabına da yol açmakta olan Türk Hava Yolları misyonunu başarı ile sürdürmektedir.

İnternet sitemiz aracılığı ile çevrimiçi olarak THY uçak biletine ulaşabilir ve dünyanın dört bir yanına yapacağınız yolculuklarınızda Türk Hava Yolları ile uçma keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Uçak bileti sorgulama seçeneğimiz ile uçak bileti karşılaştırmalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir