Merhaba değerli konuklarımız, ucuz uçak bileti alabileceğiniz sitemize hoş geldiniz. Uçak yolculukları hakkında bilgilendirmeler yaptığımız, sizlerin rahat yolculuklar yapması için sunumlarda bulunduğumuz bloğumuzda bugün; rahat ve konforlu bir yolculuk için ipuçları vereceğiz. Biliyorsunuz ki havayolu ulaştırmacılığı rekabetin her gün bir adım daha öteye taşındığı, gelişen bir seyahat sektörüdür. Bu durumda havayolu şirketleri daha çok yolcu taşımak adına çeşitli kampanyalar, ucuz uçak bileti promosyonları, servis hizmetleri gibi alternatif hizmetlerle bu rekabete ortak olmakta, pazarda kendine yer edinmektedir. Havayolu şirketleri üzerine düşen görevleri yaptığını varsayarsak bizlerin huzurlu, konforlu ve rahat bir uçak yolculuğu için neler yapmamız gerektiğini, bunların hakkında ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Zamanında Havaalanında Olmayı Unutmayın!

Bizlerin genel özelliklerinden biriside bu tür işlere son dakikada gitmemizdir. Uçak şirketlerini şakası olmayacaktır. Siz olmazsanız da uçak kalkacaktır. Bu yüzden check-in ve bagaj işlemlerini düşünerek havaalanına erken bir saatte gelirseniz, soğuk terler dökmek zorunda kalmazsınız.

 

            Uçuştan Önce Deliksiz Bir Uyku Çekin!

Jet-Lag ve Hareket Hastalığı hakkında daha önce bloğumuzda sizlere bilgi vermiştik. Bu rahatsızlıklara yakalanmak istemiyorsanız uçuş öncesi güzelce bir dinlenmenizde, deliksiz bir uyku çekmenizde fayda vardır.

 

            Bol Bol Su İçin – Alkolden Uzak Durun!

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Jet-Lag ve Hareket Hastası olmak istemiyorsanız bol bol su tüketmeli, alkollü ve gazlı içeceklerden uzak durmalısınız. Ayrıca uçak ortamında nem miktarı az olacağından içmiş olduğunuz su ağız kuruluğu gibi rahatsızlıkların önüne geçecektir.

 

Sitemizde sizleri uçuş konuları hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. Uçak bileti satın alabileceğiniz en doğru adrestesiniz, bizimle uçmaya devam edin.İyi uçuşlar…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir