Geçtiğimiz günlerde yurt içi uçuşlarında ramazan kampanyalarını değerlendirmiş, bilgilerini sizlere sunmuştuk. Yurt içi kampanyalarının yanı sıra firmalar yavaş yavaş yurt dışı kampanyalarını da halka arz etmeye başladı.

Bu firmalardan birisi de Pegasus Airlines Havayolları firmasıdır. Firma erken rezervasyon dönemi olarak belirlediği 2 Temmuz ve 3 Temmuz tarihlerinde alınan 15 Eylül ve 15 Aralık arasındaki uçuşları kapsayan tüm yurt dışı biletlerini %30 indirim ile satışa sundu. Ayrıca şirket, Pegasus Plus kartı olan firma müşterilerine %30 olan indirimi %40 olarak sunuyor. Ucuz uçak bileti satın alabilmek adına iyi bir kampanya olan; bu kampanya için sitemizden uçak bileti sorgulama yaparak uygun fiyatlı – promosyonlu biletlere ulaşabilirsiniz.

Firma bu kampanyasında yurt dışı hatlar dahilinde olan Kıbrıs, Belgrad, Tiran, Üsküp, Bükreş, Atina ve Saraybosna şehirlerine yaptığı uçuşları kampanya haricinde tutmuştur.

Ayrıca 17 Eylül – 29 Eylül ve 27 Ekim – 30 Ekim tarihleri arası uçuşları da kampanyaya dahil etmemiştir.

Şirket indirimi bilet sınıflandırmasına göre yalnızca “Eko Paket” üzerinden yapmaktadır.

Şirket yalnızca 2-3 Temmuz tarihlerinde alınan biletleri kampanyaya dahil tutmuştur.

%40’lık indirimden yararlanmak için Pegasus Plus kart sahibi ve üyesi olmanız gerekmektedir.

Uçak bileti iptal-iade ve değişimi gibi konularda normal statü kuralları geçerlidir.

 

Bu şartlar ve kurallar çerçevesinde ucuz uçak bileti sunan şirket yurt dışı uçak yolculukları yapacak kişilere avantaj sağlamayı hedeflemiştir. İyi uçuşlar dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir