Sanal ortamda güvenilir ödeme yöntemleri arayan çok fazla sayıda insan var. İnsanların televizyonlarda izledikleri dolandırıcılık haberleri ister istemez herkesi etkiliyor. İnsanlar diğer banka ve kredi kartlarını internette veya günlük hayatta kullanmak istemiyor.

Paykasa ön ödemeli bir dijital kart olduğu için böyle nahoş durumların oluşması söz konusu değildir. Paykasa kartın özelikle de sanal kart olması işin rengini farklı boyutlara getiriyor. Örneğin online alışveriş sitesinde bulduğunuz bir ürünü satın alırken, kişisel bilgilerinizin karşı tarafa geçmesini engelleyen bir sisteme sahiptir. Bu bilgiyi ülkemizde çok sınırlı sayıda insan biliyor. Bunun için paykasa’ nın ülkemiz içerisinde kullanım oranı düşüktür. Fakat paykasa Türkiye bu durumu düzeltmek için ilerleyen zamanlarda çok büyük reklamlarla ve kampanyalarla karşımıza çıkabilir. Paykasa kart sayesinde istediğimiz yerden alışveriş yapma kolaylıklarına sahip olabiliyoruz. Paykasa sayesinde alışverişlerinizden daha çok zevk alacak ve ödeme ile alakalı hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Paykasa nerelerde geçer  hangi yerlerde veya sanal dünya’da nerelerden alışveriş yapabilirim diyorsanız beni dikkatle dinleyin.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır

Paykasa kart dünya üzerinde 120.000’den fazla internet adresinde kullanılmaktadır. Yurt dışında kullanılan Paykasa geçen sitelerden bazıları şunlardır; shopcreator, skype, neteller, advanture, Quest worlds, rebtel, voip buster, ashen empires, stella beat, cold play gibi kaliteli ve dünya üzerinde tanınmış şirketler ve alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır. Peki paykasa Türkiye’de hangi alışveriş veyahut oyun sitelerinde kullanılıyor derseniz hemen açıklayım. Türkiye’de; skype, dark orbit, facebook, metin 2, knight online, silkroad online, gameforge, bonbom, aurora gibi sitelerde kullanılmakta. Paykasa kartınızı paykasa bayilerde veya güvenilir paykasa satan adreslerden mobil ödeme ve kredi kartlarıyla satın alabilirsiniz.

paykasa-satin-al

Paykasa kart T.C. kanunlarına aykırı sitelerde kullanımı kesinlikle ama kesinlikle yasaktır. Diğer yandan paykasa kartı onaysız yurt dışı sitelerinde, bahis, poker, kumar gibi sitelerde kullanımı yasaktır. Bu sitelerde kullanan kişiler kendi sorumluluğunda olduğunu bilmesi gerekir. Lütfen bu güvenilir kartınızı kanunlara aykırı adreslerde kullanmayınız.

Daha çok bilgi için paykasa Türkiye adresinden,  sitede bulunan online canlı destek ekiplerinden ve iletişim formundan sorularınızı sorarak gerekli bilgileri  7/24 alabilirsiniz.

One Response to Paykasa Geçen Siteler
  1. Bir çok ödeme seçeneği sunan ucuz paykasa kart satış sitemize http://www.ucuzpaykasa.xyz/ bekliyoruz. Hızlı ve güvenli paykasa kart satın alma.


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir