Kullanım Şartları

Yolcu, uçak bileti satın alırken girdiği isim, soyisim, doğum tarihi ve telefon gibi bilgilerin anlışlığından dolayı uçak bileti satın aldığı havayolunun uygulayacağı her türlü cezai şart, iptal ve iade koşullarını kabul etmiş sayılır ve uçak biletini bu koşullara göre satın almış olur.

– Yolcu, uçak bileti yani ucakbiletsorgulama.com sitesinden satın alırken havayolu firmasının uyguladığı her türlü iptal ve iade kurallarını kabul etmiş sayılır. ucakbiletsorgulama.com bu konuda sorumlu tutulamaz.

– Yolcunun satın almış olduğu uçak bileti temsil eden havayolunun yapacağı gecikmeler, rötarlar ve değişikliklerden ucakbiletsorgulama.com sorumlu değildir.

– 12 saatten az bir zaman kala iptal edildiği takdirde bilet bedelinin %30 ‘u ceza olarak tahsil edilir. Uçak Bileti bedeli üzerinden %30 ceza uygulanır. Değişiklik işlem ücreti alınır ve olası fiyat farkı tahsil edilir.

– Uçuşa 24 saatten az kalan biletlerin iptali durumunda brüt bilet ücretinden Servis Ücreti kesilerek kalan miktarın iadesi sistemimize girilen kredi kartına yapılır.