Tüm Dünya’da havacılığın gelişmesine paralel olarak hava yolu şirketleri de büyüyerek gelişen rekabet içinde müşterilerine daha ucuz uçak bileti sağlamaya başladı.

Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda son derece hızlı bir şekilde gelişen hava yolu yolcu taşımacılığı ucuz uçak bileti taleplerinin artmasını sağladı. Her sene binlerce insan ilk kez uçak ile seyahati tercih ederek hava yolu yolcu taşımacılığının daha da büyümesini sağlıyor. Hava yolu şirketleri artan bu talebi karşılamak ve daha çok yolcu çekebilmek için filolarını büyütüyor ve avantajlı bilet kampanyaları düzenleyerek rekabette bir adım daha öne geçmeye çalışıyor.

Bu durum da hali ile biz yolculara yansıyor. Hava Yolu Şirketleri arasındaki rekabet sayesinde daha ucuz uçak bileti edinebiliyor ve rekabet çerçevesinde artan ek hizmetlerden yararlanabiliyoruz. Eskiden uygun fiyata uçak bileti bulmak için 2 – 3 hafta önceden bilet almak gerekirken şimdi 2 – 3 gün önceden son derece uygun fiyatlara uçak bileti edinebiliyoruz.

Bunda artan rekabetin yanında online uçak bileti sağlayıcıların da payı büyük. Bu online uçak bileti sağlayıcılarından en önde gelenlerinden biri olan sitemiz aracılığı ile karşılaştırmalı uçak bileti sorgulama yaparak uygun fiyata istediğiniz zamanda istediğiniz yere uçak bileti bulmanız mümkündür. Sitemiz aracılığı ile sizleri hava yolu şirketlerinin yaptığı kampanyalardan anında haberdar ederek ucuz uçak bileti satın alabilmenize katkı sağlıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir