Uçmanın keyfine varan bir kişi için otobüs yolculukları zor gelmeye başlayabilir. Uçak ile 1 saatte gidilebilen bir konuma otobüsle ve ya arabanızla 7-8 saatte gidebiliyorsunuz. Hal böyle olunca uçak bileti almak sizin için yolda yakıt almaktan kolay gelecektir. ucakbiletsorgulama.com  gibi sizlere ucuz ve kaliteli uçak yolculuğu fırsatı sunan sitemizden uçak bileti sorgulama yaparak gayet makul fiyatlara ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Uçak yolculuğuna rağbet her geçen gün artarken bazı olumsuz gelişmeler de kendini göstermiyor değil. Uçak biletlerinin büyük bir çoğunluğunun internet üzerinden alındığını düşünecek olursak; internetten ucuz uçak bileti adı altında birçok dolandırıcı kendilerine kurban aramaktadır. Bu tür sitelerden alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hassas noktalar vardır.

Bu hassas noktalardan bir kaçını sizlere kısaca anlatacak olursak; bunlardan ilk sıraya alışveriş yapacağınız web sitesinin güvenlik sertifikasını koyabiliriz. Nedir bu güvenlik sertifikası diyecek olursanız, siteye girdiğinizde adres kısmına bakınız, eğer adres “https” olarak başlıyorsa sertifikası vardır; eğer adres “http” olarak başlıyorsa normal bağlantıdır.

İkinci bir nokta ise alışveriş yaptığınızda kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfada 3D ödeme sayfasının olmasıdır. 3D ödeme olmaya sayfalarda sizden sms güvenlik şifresi istenmez, bu gibi sitelerden uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Son yıllarda artan hayali uçak bileti dolandırıcılıklarına maruz kalmamak için sitemizden güvenli bir şekilde ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir