Merhaba değerli ucakbiletsorgulama.com ziyaretçileri, sizlere uçuş öncesi, uçuş esnasında ve uçuş sonrası bilgilendirmeler yapmaya devam ediyoruz. Bugün ki konumuz ise “erken rezervasyon” olacaktır.

Erken rezervasyon uçuştan yaklaşık 3-4 hafta önce yapılan bilet ayırma ve ya bilet alma işlemine verilen isimdir. Bu süre ne kadar fazla olursa bilet fiyatları o denli daha uygun fiyatlı olabilmektedir.

Kısacası durumu özetlemek gerekirse uçağın kalkacağı güne 4 hafta kala uçak bileti almakla; uçağın kalkacağı güne 3 gün kala alınan bilet aynı fiyat olmaz. 4 hafta önce alınan bilet 3 gün önce alınan bilete göre daha ucuz uçak bileti mahiyetinde olacaktır. Uçağın yolcu kapasitesini erkenden tamamlaması sebebiyle erken rezervasyon işlemi havayolu firmasının da işine gelmektedir. Bu durumu havayolu firmaları da bilet fiyatlarında indirim yaparak yolcuya yansıtmaktadır.

Uçak bileti sorgulama yaparken ileri tarihlere uçuş planları yapmanızı tavsiye ederiz ya da durumu tam tersine alarak uçuşlarınızı erkenden planlayarak uçak bilet alım işlemlerinizi önceden yapmanızı tavsiye ederiz.

Erken rezervasyon biletleri, hem sizlere ucuz uçak bileti hem de uçuşunuzun daha çok önceden kesinleşmesi sebebiyle sizin planlamalarınızda da kesinlik sağlayacaktır.

Sitemizden erken rezervasyon kampanyalarını takip ederek sizlerde ucuz uçak bileti kampanyalarıyla karlı çıkabilir, uçuşlarınızı erkenden planlayabilirsiniz; iyi uçuşlar dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir