İçimizdeki gezme tutkusunun en üst seviyelere çıktığı yaz aylarına gelmiş durumdayız. Tatil ve seyahat ayı olan yaz aylarında ucuz ve ekonomik tatil için önerilerimizi sizin için derledik. Uygulayacağınız küçük tedbirlerle bütçenizi zorlamadan kaliteli ve az maliyetli bir tatil geçirebilirsiniz. İşte önerilerimiz;

Tatil planınızı önceden hazırlayın ve uçak biletinizi erken almaya çalışın. Havayolu firmalarınız uyguladığı kampanyaları takip edin. Fırsatları kaçırmayın. Size ucuz uçak bileti temin etmede yardımcı olacak sitemizi kullanabilirsiniz. Karşılaştırmalı uçak bileti sorgulama ekranıyla “ucakbiletsorgulama.com” a ihtiyacınız olan ekonomik uçak biletini size sağlayacaktır.

Firmaların gidiş ve dönüş uçak bileti fiyatları arasında ciddi farklar olabilmekte. Bu yüzden gidişte ve dönüşte farklı firmaları tercih edebilirsiniz. Bu iş için sitemiz her zaman emrinize amade. Uçak biletinizi yoğunluğun daha az olduğu hafta arası günlerde almak ta ciddi bir fiyat avantajı sağlayabilmekte.

Havayolu şirketinin belirlediği sınırların üzerinde bagaj almamaya çalışın. Bu size ekstra maliyete neden olacaktır.

Konaklamanızı “couchsurfing” gibi uygulamalarla bedavaya getirebilirsiniz. Emin olun bu uygulama size pahalı otellerden çok daha farklı bir deneyim yaşama fırsatı sağlayacaktır.

Yemeklerinizi pahalı turistik mekânlar yerine, halkın tercih ettiği yerlerden yana kullanın. Tüm dünyada şubesi bulunan zincir restoranları da kullanabilirsiniz.

Bu basit önerilerin tatil bütçenizi kısmanızda çok etkili olduğunu göreceksiniz. Ucuz uçak bileti merkezi sitemiz sizlere uçuş öncesi ve uçuş sonrası bilgilendirmeler yapmaya devam edecektir. İyi tatiller.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir