Günümüzde havacılık sektörünün her geçen gün önem kazandığı bir gerçektir. Ülkemizde de göğsümüzü kabartacak bir havayolu firması olan Türk Hava Yolları – Turkish Airlines ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Bugün Dünya’da 268 şehre uçuşlar düzenleyerek, güler yüzlü binlerce çalışanıyla her gün binleri taşıyor. THY uçak bileti alabileceğiniz binlerce noktasıyla siz konuklarına hizmet veriyor.

Türk Hava Yolları yani ulusal bilinen adıyla Turkish Airlines; Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük havayolu ulaşım şirketlerinden biri halindedir. Birçok spor kuruluşu ve organizasyonun ana sponsorlarından birisidir. Bu sponsorluklarıyla hiç şüphesiz hem ülkemizin tanınırlığını arttırmakta hem de kendi vizyonunu genişletmektedir.

Türk Hava Yollları – Turkish Airlines yurt içi ve yurt dışı kampanyalarıyla siz değerli misafirlerini ağırlamaktan onur duyuyor. Her geçen gün yeni bir kampanya ve promosyonla daha fazla yolcu taşımayı hedefliyor. Türkiye’nin birçok yerine kampanyalarla 59 TL ve 99 TL gibi fiyat aralıklarıyla yolcu taşımayı başarıyor. Uçak bileti alırken bu ve bunun gibi firmaların kalitesini göz ardı etmeniz hem kendinize hem de sektöre yapacağınız büyük bir haksızlık olacaktır.

Ramazan boyunca da yurt içinde misafirlerini sevindirmeyi amaçlayan Türk Hava Yollar birçok yurt içi noktaya tek fiyat olarak 99 TL gibi bir fiyata uçuyor. Uçak bileti sorgulama yaparken THY bölümünde promosyonlu biletleri seçmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’nin parlayan yıldızı Türk Hava Yolları ucuz uçak bileti konusunda misafirlerine cömert davrandığı söylenebilir. Bu yazımızda Türk Hava Yollarının vizyonu hakkında bilgi vermek istedik. İyi uçuşlar dileriz..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir