Havayolu firmaları arasındaki rekabet arttıkça farklı hizmetler sunarak farklılaşma, böylece yolcuların gözünde bir adım önde olma ihtiyacı da arttı. Artık firmalar özel servisler sunarak, özel günlerde kampanyalar uygulayarak, çeşitli “vip” hizmetleri sunarak rekabette öne geçmeye çalışıyor.

Uçuş noktalarını yurt dışında da gittikçe arttıran Atlas Jet, yolcularına sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Şirket artan rekabet koşullarında “uçan şef” uygulamasıyla farklılaşmayı amaçlıyor.

Üç saat ve üzeri uçuşlarda hizmet verecek uçan şef uygulamasıyla firma uçuş sırasında sunduğu konforu ve hizmeti bir üst noktaya taşımaya çalışıyor. Türk ve Dünya mutfağında maharetli şefler birbirinden leziz yemekleri Atlas Jet yolcuları için sunacak. Sloganı “uçmanın tadına doyamayacaksınız” olan uçan şef hizmeti kısa zamanda başarı yakalamış görünüyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Londra, Kuveyt, Paris, Duesseldorf, Bişkek, Köln’e yapılan uçuşlarda uçan şef hizmeti uygulanmakta. Firmanın ilerleyen yıllarda yurt dışı uçuş ağının genişlemesiyle uçan şef hizmetinin de yayılması bekleniyor.

Uçuş deneyiminize tat katacak bu hizmetten yararlanmak için sitemizdeki uçak bileti sorgulama ekranından uçak bileti temin edebilirsiniz. Erken alımlarla ve kampanyalardan yararlanarak ucuz uçak bileti fırsatları da sitemizde yer almakta. Rahat ve lezzetli uçuşlar için Atlas Jet güzel bir alternatif sunuyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir