Anadolujet uçak bileti alan yolcuların uçak kalkış saatinden 24 saat öncesinden başlayıp, uçuşa anadolu_jet_ucak_bileti_sorgulama90 dakika kalıncaya kadar internet üzerinden yapabilmektedirler. http://www.anadolujet.com.tr internet sitesine girerek “Online Check-in” sayfasına tıklayıp online check-in işlemi yapılabilmektedir. Online check-in yapmak isteyip de yapamayanlar orada bulunan yardım düğmesinden yararlanabilir ya da 444 2 538 nolu telefondan 8:30-17:30 saatleri içerisinde yardım talebinden bulunabilirler.

Online check-in yapan Anadolujet yolcuları eğer bagajları yok ise aldıkları giriş kartları ile bekleme salonuna direk gidebilmektedir. Eğer bagaj var ise bagaj işlemlerinin de zaman alacağını düşünerek Anadolujet online check in yaptırılmış olsa bile zamanında hava alanında olmak gerekmektedir.

Anadolujet online check-in yaptırdıktan sonra buradan biniş kartı basılabilmektedir. Barkodlu olarak basılan biniş kartı ile havaalanlarında direk boarding (uçak bekleme salon kapısı) gidilerek bu kart ve uçak bileti gösterilerek giriş yapılabilmektedir.

Anadolujet online check-in sayesinden havaalanında geçirilecek zaman azalmakta, prosedürler kısalmaktadır. Uçuş için geçirilen sürenin kısalmasından dolayı uçuşlarınız daha zevkli ve daha az yorucu olmaktadır. Türk hava yolları firmasından uçak bileti satın aldıysanız check in işlemleriniz için Thy online check in adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir