Türk Hava Yollarının bir iştiraki olan Anadolu Jet firması açılımını ve büyümesini sürdürüyor. Ülkemizde tercih edilen başlıca hava yollarından olan Anadolu Jet firması yaz mevsimine girerken seyahatlerin artarak katlanacağını düşünerek üniversiteli gençleri de göz önünde bulundurarak gençlere yönelik bir kampanya başlattı.

AnadoluJet firmasının JetGenç adıyla başlattığı yolcu profiline yönelik geliştirdiği kampanya 15 Haziran ve 10 Temmuz aralığını kapsıyor ve yolcularına %30 indirimli Anadolujet uçak bileti almayı sağlıyor. Ramazan kampanyası adıyla öğrencilerin evlerine dönüş yolunda AnadoluJet’i seçmelerini teşvik eden ve bununla birlikte kampanyasına ilgi bekleyen firma gençlerin yüzünü güldürecek gibi duruyor…

Ucuz uçak bileti almak adına güzel bir kampanya olan JetGenç Haziran kampanyası kullanım koşulları ve artıları ise şöyle;

Öncelikli olarak AnadoluJet bürolarından, AnadoluJet Kiosklarından ve ya AnadoluJet Havayolu firmasının kendi web sitesinden yaş aralığınız uygunsa JetGenç üyeliği oluşturmalısınız.

Kampanya Haziran ayının 15i ile Temmuz ayının 10’u arasında geçerlidir. Bu tarih aralığında aldığınız biletlerde JetGenç üyesi iseniz %30 indirim hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Uçak bileti iptali, uçak bileti değişimi gibi işlemler normal bilet niteliğinde gerçekleşecek olup, olağanın dışında bir işlem yoktur.

Ortak uçuş olarak adlandırdığımı Codeshare uçuşlar bu kampanyaya dâhil edilmemiştir.

AnadoluJet firmasının Ramazan ayında JetGençlilere özel yapmış olduğu %30 indirimli uçak bileti fırsatından yararlanmak için sitemizin size sunmuş olduğu ayrıcalıklarla birlikte uçak bileti sorgulama yapabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir